Collegium Da Vinci
Collegium Da Vinci
360 Ilość miejsc
konferencyjnych
0 Ilość miejsc
noclegowych
0 Ilość miejsc
w restauracji
Sala konferencyjna od 0 zł / dzień
Ilość sal konferencyjnych 51
Nocleg od 0 zł / dzień
Ilość wszystkich pokoi 0
Ulica: Gen. T. Kutrzeby 10Telefon: 697 693 052
Miasto: PoznańEmail: wyślij wiadomość
Kod pocztowy: 61-719Strona internetowa: odwiedź
Województwo: WielkopolskieRezerwacja: zarezerwuj salę/nocleg

Collegium Da Vinci

Organizujemy:

KonferencjeEventy
Imprezy biznesoweSzkolenia

Galeria zdjęć:

Opis obiektu:

Siedziba Collegium Da Vinci to jedna z najbardziej rozpoznawalnych budowli w centrum Poznania. Gmach mieszczący się przy ulicy Generała Kutrzeby 10  gościł dotąd liczne konferencje i sympozja o charakterze komercyjnym i naukowym. Od stycznia uczelnia udostępniła gościom biznesowym kolejne sale w swoim budynku.

Jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju był dotąd areną wydarzeń naukowych i biznesowych. Wraz z początkiem nowego roku dobiegł końca projekt unijny, w którym brała udział wielkopolska uczelnia. Oznacza to otwarcie dodatkowej przestrzeni w siedzibie Collegium Da Vinci, z której korzysta również Uniwersytet SWPS, dla organizatorów szkoleń, eventów i kongresów firmowych.

Gmach jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, a organizatorom wydarzenia możemy zapewnić darmowy parking w centrum Poznania.

- Konferencje -

Opis:

W budynku znajduje się 51 sal konferencyjnych i szkoleniowych (o powierzchni od 61 do 353 mkw.), w tym 10 pomieszczeń na ponad 100 osób. Największa z dostępnych sal może posłużyć do organizacji wydarzenia na 360 uczestników w układzie teatralnym. Wszystkie pomieszczenia posiadają system wentylacji, część jest klimatyzowana. Wyposażenie multimedialne obejmuje projektory z ekranami, komputery oraz systemy nagłośnienia. Goście spotkań na terenie obiektu znajdą także sale warsztatowe wyposażone w sprzęt oraz oprogramowanie do tworzenia projektów graficznych.

Dodatkowe informacje:

Ilość sal konferencyjnych: 51
Największa sala konferencyjna dla 360 osób.
Cena wynajmu sali konferencyjnej od 0 zł do 0 zł / dzień.

- Wyślij wiadomość/zapytanie -

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść wiadomości:
Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający
Obiekty w pobliżu

Zasady użytkowników

Dane kontaktowe

Kontakt z nami
kontakt@konfera.pl

Oferty promocyjne oraz materiały prasowe
kontakt@konfera.pl

Wszytkie prawa zastrzezone Konfera.pl
Projekt: ProjektWordpress.pl, Kodowanie: Daris - Theme Falcon - Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.