Reklama na portalu konferencyjnym Konfera.pl

   

Skontaktuj się z nami:       

 email: kontakt@konfera.pl

 


Dostępne rodzaje wpisów:

Wpis ZWYKŁY

Wpis otrzymuje najniższą pozycję w wynikach wyszukiwania oraz kategorii. W prezentacji można umieścić podstawowy opis obiektu. Wpis nie posiada odnośnika do strony www. więcej >>

Cena: 0

Wpis STANDARD

Wpis otrzymuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, wyświetlany jest nad wpisem zwykłym. Prezentacja posiada zdjęcie główne, pełny opis oraz odnośnik do strony i formularz (kontaktowy, rezerwacji). Ten rodzaj wpisu zyskuje bardzo dużą przewagę nad wpisem zwykłym, dzięki wyższej pozycji i dodaniu wpisu nawet do 3 kategorii głównych. więcej >>

Cena: 100 zł  / rok 


Wpis PREMIUM

Najlepszy i najbardziej widoczny wpis na naszym portalu. Prezentacja premium otrzymuje najwyższą pozycje w wyszukiwarce, zawsze wyświetlana jest nad wpisem standard, a dodatkowo jest wyróżniona znaczkiem polecamy. Ten rodzaj wpisu posiada wszystkie dostępne opcje wpisu standard, dodatkowo wpis można dodać aż 4 kategorii głównych. więcej >>

Cena: 300 zł / rok 

 

 

 

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty:

zapraszamy do kontaktu z nami: kontakt@konfera.pl

lub wysłania automatycznego zamówienia:

*wszystkie podane ceny są cenami brutto

 

 


 

Dostępne miejsca reklamowe na portalu:

Slider

To jedna z największych, najbardziej widocznych oraz najbardziej wartościowych forma reklamy na naszym portalu. Obrazek o wymiarach 560x300px wraz z odsyłaczem do wpisu widoczny jest na samej górze strony głównej.

Cena: 50zł / miesiąc


Promowanie

Promowanie to zdjęcia wraz z odnośnikiem, widocznie na każdej podstronie naszego portalu. W panelu wyświetlane jest maksimum 10 obiektów. Ta forma reklamy pozwala umocnić wpis, tym samym staje się on jeszcze bardziej widoczny!

Cena: 20zł / miesiąc

Baner

Baner na wyłączność to najlepsza forma reklamy dostępna na naszej stronie. Dzięki temu, że baner wyświetlany jest na każdej podstronie portalu, ta forma reklamy pozwala na dotarcie do wszystkich użytkowników naszej strony. Akceptujemy formaty reklam: jpg, png, gif, swf o wymiarach: 750x100px. Baner stworzymy specjalnie Ciebie!

Cena: 100zł / miesiąc

Button

Odsyłacz obrazkowy bezpośrednio do strony internetowej obiektu, widoczny na każdej stronie naszego portalu. Ta forma reklamy gwarantuje promocję Państwa strony internetowej. Akceptujemy formaty reklam: jpg, png, gif o wymiarach: 200x100px. Butto stworzymy specjalnie Ciebie!

Cena: 50zł / miesiąc

NEWS

Wszystkie obiekty zapraszamy do przesyłania artykułów i ofert promocyjnych na adres: kontakt@konfera.pl

Cena: GRATIS

 

Jeśli chcą Państwo otrzymać wpis / reklamę, zapraszamy

do kontaktu z nami: kontakt@konfera.pl

lub wysłania automatycznego zamówienia:

*wszystkie podane ceny są cenami brutto

 

   

Zasady użytkowników

Dane kontaktowe

Kontakt z nami
kontakt@konfera.pl

Oferty promocyjne oraz materiały prasowe
kontakt@konfera.pl

Wszytkie prawa zastrzezone Konfera.pl
Projekt: ProjektWordpress.pl, Kodowanie: Daris - Theme Falcon - Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.