Czego nie mówią Ci o intymnych zabawach w hotelu?

Czego nie mówią Ci o intymnych zabawach w hotelu?

Hotel to jedno z tych miejsc, gdzie możecie poczuć lekki dreszczyk z powodu adrenaliny w trakcie stosunku. Teoretycznie wynajmowany pokój daje odosobnioną przestrzeń, więc to nie to samo co seks w miejscu publicznym. Jednak jest duże prawdopodobieństwo zapukania do drzwi choćby troskliwej służby albo innego zagubionego gościa hotelu.
Istnieją specjalne hotele, w których można wynająć pokój na godziny. To dobra opcja dla pary, która nie potrzebuje całej nocy na intymne igraszki. Z tej opcji często korzystają także osoby niezwiązane ze sobą emocjonalnie, bo jest to dość oszczędna metoda na wynajęcie miejsca w hotelu. Wiele par lubi taką przestrzeń. Mogą wybrać sobie pokój tylko na jedną noc albo dwie godziny. A odmienne wnętrze również może przyczynić się do jakości seksu i innych zabaw. Nie czujemy się nim znudzeni, jest to dla nas nowe miejsce, do którego zarówno mężczyzna jak i kobieta przyzwyczajają się od nowa, bo żadne z nich wcześniej tam nie przebywało.
Jednak to nie zawsze działa pozytywnie. Pary, które próbowały intymnych zabaw w hotelu nie mówią o porażkach i różnego rodzaju niepowodzeniach. Niektóre osoby nie potrafią się skupić w nowym miejscu. Albo nie czują się komfortowo w przydzielonym im pokoju więc nie wszystkie stosunki kończą się sukcesem. Należy rozumieć i akceptować każdy z tych problemów. A pierwszą rzeczą, jaką dana para powinna zrobić jest długa i wyczerpująca rozmowa na ten temat.

Przeczytaj też historię: Polski turysta pierwszy dzień w Hurghadzie

Czego jeszcze nikt ci nie powie o zbliżeniach w hotelu?

Jest to super opcja na szukanie nowych rozwiązań i nowych miejsc. W hotelu nie musisz mieć skrupułów, wstydu ani żadnych negatywnych uczuć. Wystarczy otworzyć się na zabawę, która nabierze nowej jakości. Bo kto powiedział, że seks można uprawiać tylko w zamkniętym na klucz pokoju? A może inne meble, lub ich brak, sprawią, że odkryjecie nowe pozycje? Możliwości jest mnóstwo i tylko od was zależy, jak je wykorzystacie, kiedy postanowicie zerwać z nudą i postarać się o nową, lepszą jakość waszego seksu i wszelkich intymnych igraszek. Nowe metody są szczególnie ważne, gdy zależy wam na długim i trwałym związku lub relacji bez nudy. A przede wszystkim jest to potrzebne do tworzenia zdrowej relacji.

1 thoughts on “Czego nie mówią Ci o intymnych zabawach w hotelu?

Comments are closed.